SUPER GRAND SLAM BMW OLIVA MOTOR - TENNIS SALOU H2O

Organizado por Maximum Padel Tour

Tennis Salou H2O

Fecha: 15/09/2019 a 22/09/2019

super_grand_slam_bmw_olivamotormaximum_tennis_salou_h2o.jpg (9.02 MB)



  • TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE TRES SETS.
  • TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.
  • L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS.

1_a MASC DS.jpg (9.49 MB)1_b MASC DV.jpg (9.36 MB)

  • TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE TRES SETS.
  • TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.
  • L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS. 

2 MASC DS.jpg (1.89 MB)

  • TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE TRES SETS.
  • TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.
  • L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS. 

3 MASC DS.jpg (1.90 MB)

  • TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE TRES SETS.
  • TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.
  • L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS. 

4 MASC DS.jpg (1.91 MB)

  • TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE TRES SETS.
  • TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.
  • L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS. 

5 MASC DS.jpg (1.90 MB)

  • TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE TRES SETS.
  • TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.
  • L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS. 

1 FEM DS.jpg (9.34 MB)

  • TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE TRES SETS.
  • TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.
  • L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS.

2_a FEM DS.jpg (9.49 MB)

 

  • TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE TRES SETS.
  • TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.
  • L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS. 

3 FEM DS.jpg (1.88 MB)

  • TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE TRES SETS.
  • TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.
  • L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS. 

4 FEM DS.jpg (1.27 MB)

  • TOTS ELS PARTITS ES REALITZARAN AL MILLOR DE TRES SETS.
  • TOTS ELS CANVIS D'HORARI ES REALITZARAN SEMPRE QUE L'ORGANITZACIÓ DISPOSI DE PISTES DISPONIBLES I ELS RIVALS ACCEPTIN.
  • L'HORARI DE SEMIFINALS I FINALS NO ES PODRÀ MODIFICAR EN CAP DELS CASOS. 

5 FEM DS.jpg (9.48 MB)

CONSO 2 Masc DS.jpg (1.28 MB)

CONSO 3 Masc DS.jpg (1.29 MB)

CONSO 4 Masc DS.jpg (1.29 MB)

CONSO 5 Masc DS.jpg (1.28 MB)

CONSO 3 Fem DS.jpg (1.27 MB)

CONSO 4 FEM DS.jpg (591 KB)

Jugador 1 Jugador 2 Categoría
128 Xavier Roca Pallejà - Tenis Monterols Pere Rodríguez Ubeda - CT Monterols 1ª Masculina
297 Miguel Morales Krück - TPI Adria Parra Martinez - Padel Indoor Baix Penedes 1ª Masculina
251 Eduard Mata - Padel Cambrils Albert Viñas - Padel Cambrils 1ª Masculina
193 Olga Ramos Gonzálz - Club Tenis Tarrago A Ester Caire Garcia - Club Tenis Tarragona 1ª Masculina
36 Marc Olsina Bayona - Cub Cambrils Juan Manuel Campos Torres - No Tiene 1ª Masculina
218 ENRIQUE ESPINAL GIL - GLOBAL PADEL MIQUEL MUSTÉ GOZALBO - INDEPENDIENTE 1ª Masculina
247 Miguel Anguiano - Global Padel Jose Antonio Lopez - Global Padel 1ª Masculina
254 Alvaro Montiel Caruso - Winner Álvaro Carrillo - Gimeno 1ª Masculina
138 Alberto Quirce - Padelcambrils Eric Mata - Tennis Salou H2o 1ª Masculina
268 Unai Miras Pontil - TPI Gerard Montserrat - Global Padel 1ª Masculina
136 Alan De La Rocha - Monterols Gabriel Bosques - Monterols 1ª Masculina
262 Carles Torres Nos - Cub Sports Centre Arnau Vidal Miró - Cub Sports Centre 1ª Masculina
202 Òscar Borràs Vilella - El Parc Pàdel Alforja Sergi Herrero Magriña - Tennis Reus Monterols 1ª Masculina
292 Sergio Valverde Busqué - Independiente Rubén Bardal Martínez - Independiente 1ª Masculina
222 Maite Caneda - Tpi Rocio Castro Jiménez - Plana D'en Berga 1ª Masculina
227 Ferran Barceló Pallarès - Tennis Salou H2o Alex Checa Llamosi - Padel Colors 1ª Masculina
225 Manuel Postigo - Bar Tiki Taka Albert Olive - Meskpadel 1ª Masculina
127 Edson Montes Nuñez - Meskepadel Gerard Pons - Meskepadel 2ª Masculina
250 Aleix Vaquer Campillo - Club Padel Cambrils Josep Pau Pujol Folch - Club Padel Cambrils 2ª Masculina
156 Josep Freixas Palomino - Reus Deprtiu Pepe Freixas Rovira - Monterols 2ª Masculina
107 Aran Montané Adell - Padel Indoor Flix Àlvar Veà Jódar - Padel Indoor Flix 2ª Masculina
278 Eric Oya Alcayde - Libre Esteban García Merino - Libre 2ª Masculina
277 Xavier Roberto Duran - H2o Salou Cesar Gil Solà - H2o Salou 2ª Masculina
141 Sergio Cervantes Montero - Cub Cambrils Sergi Martin Borràs - MesKpadel 2ª Masculina
253 Manel Ramírez - Pàdel Puigpelat Ferran Galeote - Pàdel Puigpelat 2ª Masculina
272 Jordi Vives Vallverdu - Tennis Monterols Moises Puig Castilla - Tennis Tarragona 2ª Masculina
259 Alex Ramos Ruiz - Global Jordi Perez Navarro - Global 2ª Masculina
261 ALBERTO DOMINGUEZ MENDEZ - CN REUS PLOMS CARLOS TRIGO ANSOLA - GLOBAL PADEL 2ª Masculina
290 Javier Juste Olesti - Tot Padel Reus Victor Aguiar - Tot Padel Reus 2ª Masculina
230 Jordi Dieguez Quesada - Cub Sport Centre Javi Aran Martínez - Cub Sport Centre 2ª Masculina
14 Raul Pereyra - Padel Cambrils Oriol Biete - Padel Cambrils 2ª Masculina
232 Ramon Castellví Jaumejoan - Cub Sports Victor Sanchez - Cub Sports 2ª Masculina
179 Javier Martínez Preciado - Club Tenis Salou H2O Sergio Arenas Cuadrado - Global Padel Sports 2ª Masculina
39 Albert Molins Bracero - Tenis Salou H2O Carlos Romero Cochs - Tenis Salou H2O 2ª Masculina
293 Joan Montalà Arribas - Reus Deportiu Marc Freixas Sole - Monterols 2ª Masculina
196 Aleix Martí Pellejà - Flix Arnau Domenech Vila - Flix 2ª Masculina
178 Fabián Crespo Blanco - Ninguno Manel Corral Trillo - Ninguno 3ª Masculina
275 Julio Mestres Flores - Tenis Salou H2O Jose Luis Gomez Perez - Tenis Salou H2O 3ª Masculina
203 Xavi Sardà - Indoor Torredembarra Manel Pereira - Indoor Torredembarra 3ª Masculina
214 Alex Sanchez Lopez - Padel Indoor Torredembarra Manu Hurtado Gomez - Pádel Indoor Torredembarra 3ª Masculina
231 Xavier Mateo Segarra - Independent Conrad Tomas Aguilar - Independent 3ª Masculina
213 Álvaro Expositor Ramirez - Puigpelat Jordi Expositor Garcia - Puigpelat 3ª Masculina
200 Enric Conca Ortuño - Reus Deportiu Jordi Martí Sole - Club Tennis Reus Monterols 3ª Masculina
234 Oscar Domingo - Mesk Pàdel Sergi Castaño - Mesk Pàdel 3ª Masculina
164 Mario Utches - Independent Joan Conde - Padel Reus 3ª Masculina
194 Oscar Ayora Molina - CN Reus Ploms Raül Perez Mata - Padel Reus 3ª Masculina
145 Luis Vega Cosido - Cub Sports Centre José Miguel Suárez Moscosio - Cub Sports Centre 3ª Masculina
255 Joaquin Grau Cordon - H2O Alberto Martin Alcalde - H2O 3ª Masculina
207 Paco Villar - Meskpadel Manel Bonnin - Meskpadel 3ª Masculina
226 Josep Cobo - Tot Padel Jordi Jasans - Tot Padel 3ª Masculina
195 ISRAEL MOLINA - TENNIS SALOU H2O FERNANDO MEROÑO CRACKI - TENNIS SALOU H2O 3ª Masculina
208 Jose Emilio Martinez Lagrouh - Meskpadel Gerard Gual Falip - Meskpadel 3ª Masculina
24 Xavier Vilalta Videgain - Meskpadel Daniel Carreras - Meskpadel 3ª Masculina
126 Alan Alonso - Padel Cambrils Mehmet Ece Celik - Padel Cambrils 3ª Masculina
28 Cristian López Revuelta - Reus Ploms Óscar Fernández - Reus Ploms 3ª Masculina
303 Guillermo Dumand - Cub Cambrils Emanuel Cruz - Cub Cambrils 3ª Masculina
295 Salvador Martinez Soriano - Club Natacio Reus Ploms Rafael Lagardera Cariñana - Tpi 3ª Masculina
30 Enrique Jimenez - MesK Padel Raul Morga - MesK Padel 3ª Masculina
21 Alejandro Fernández Cabezas - Global Padel Andrés Lopez Alvarez - --- 3ª Masculina
287 Adria Capafons - Padel Cambrils Josep Padreny - Puigpelat 3ª Masculina
48 Fran Gómez Molina - Tennis Salou Andreu Romero Cochs - Tennis Salou 3ª Masculina
2 Victor Sanchez Fallada - C.N.Reus Ploms Lluis Ulldemolins - C.N.Reus Ploms 3ª Masculina
299 Iván Miras Del Pozo - Global Padel Martin Charquero - Global Padel 3ª Masculina
33 Aitor Ujaque - Meskpadel Cristian López - Sin Club 3ª Masculina
294 Dani Ramirez - Club Padel Cambrils Eric Garcia - Club Padel Cambrils 3ª Masculina
112 Josep Maria Sarsal Gonzalez - Tennis Salou H2O Raimon Sarret Bescos - Tennis Salou H2O 3ª Masculina
119 Pol Ribas Ferre - Piv Kerin Cabeza Lizaso - Puigpelat 3ª Masculina
279 Goyo Alberto Ortiz De Pinedo - Padel Cambrils Jose Gonzalez Balo - Salou H20 3ª Masculina
276 Sergio Lucero - Maximum Padel Tour Marcelo Turco - Mar Cambrils 3ª Masculina
304 Alex Martínez Crespo - Tennis Salou H2O Nino Claverias Sanroma - Escucho Ofertas 3ª Masculina
305 Alex Lopez - Indoor Torredembarra Jose Tovar - Indoor Torredembarra 3ª Masculina
270 Albert Lecha Mercade - Indoor Torredembarra Joan Casas Torras - TDB 3ª Masculina
123 Sebastià Pujal Cot - Cub Aitor Beriguistain - Cub 3ª Masculina
4 Joan Escoda Ferre - Monterols Kilian Escoda Torres - TPI 3ª Masculina
122 Albert Muñoz Mascarell - H2O Luis Manuel Rodríguez Ferrer - Estival Park 3ª Masculina
190 Jonatan Manota Martínez - Meskpadel José Maria Delfa - Meskpadel 4ª Masculina
46 Cristian Torres Cebris - Meskpadel Albert Dura Estrade - Meskpadel 4ª Masculina
220 David Espinosa Gil - Tpi Alex Caballero - Libre 4ª Masculina
235 Daniel Canalda Pujol - Padel Colors Oscar Gilabert Gallego - Padel Colors 4ª Masculina
302 Jose Luis Molina Bernal - Tennis Salou H2o Jose Moreno - Tennis Salou H2o 4ª Masculina
206 Alberto Berasategui Fernández - MesKpadel Paco Paneque - MesKpadel 4ª Masculina
12 Xavi Tomas Cabot - Tenis Salou Txema Sans Ferrer - Tenis Salou 4ª Masculina
229 Jose Manuel Galvez Meler - Tennis Salou Jordi Aiguade Galera - Tennis Tarragona 4ª Masculina
11 Juan Manuel Mansilla Moyano - TENNIS SALOU H2O ERNESTO LAZARO LOPEZ - TENNIS SALOU H2O 4ª Masculina
3 José Pedro Martínez Godino - Costa Daurada Joel López Carretero - Costa Daurada 4ª Masculina
181 Albert Moreno Molina - J.M Christian Yuste - J.M 4ª Masculina
243 Ruben Garcia - Monterols Aleix Tutusaus - Padel Cambrils 4ª Masculina
263 Oscar Morgado. - H2o Tennis Salou Juan Manuel Romero - Monterols 4ª Masculina
150 ANDROS DIAZ - La Secuita Vicenç Puig - La Secuita 4ª Masculina
148 Marc Felip Vives - Cap Marcos Muñoz Perez - Cap 4ª Masculina
280 Joan Bergada Giménez - Nautic Tarragona Frederic Cardenoso Talavera - Libre 4ª Masculina
144 Ruben Roig Sala - H2O Salou Arnau Pallàs Ferrando - H2O Salou 4ª Masculina
139 Manuel Romero - Tenis Salou H2O Daniel Carmona - Tenis Salou H2O 4ª Masculina
267 Guillermo Párbole - Cub Cambrils Roberto Arias - Cub Cambrils 4ª Masculina
124 ALVARO GALERA GARCIA - PADEL CAMBRILS RAUL CARBO ANGULLO - PADEL CAMBRILS 4ª Masculina
105 Albert Torrents Fernandez - MeskPadel Joan Casanova - No Tinc Club 4ª Masculina
154 Isidro Ortiz Castañeda - C.N. REUS PLOMS Marcos Lopez Rubio - C.N. REUS PLOMS 4ª Masculina
252 Ivan Valeriano Trilla - Club Tennis Tarragona Alex Sanroma Egea - Top Ten Valls 4ª Masculina
244 Ivandro Atolini - Cub Andrey Barasco - Cub 4ª Masculina
288 RUBEN PELLEJÀ VILLALBA - PUIGPELAT DANI MONTSERRAT CARBONELL - TENIS VALLS 4ª Masculina
40 Abel Yébenes - Monterols Sergio Vazquez - Monterols 4ª Masculina
177 David Brugarola - Tpi Joan Llatse - Tpi 4ª Masculina
161 Jordi Vendrell Cardona - Ploms Manuel Pintor Gallardo - Ploms 4ª Masculina
1 Carles Marco - Lliure Àlvar Carcellé - Lliure 4ª Masculina
237 Aleix Calba - Ninguno Jordi Gomez Vargas - Ninguno 5ª Masculina
271 Marc Domènech Girona - Tennis Salou H2O Julià Rivarés Claramunt - - 5ª Masculina
301 Marc Sorli - . Juan Carlos Contreras - . 5ª Masculina
245 Jose Lozano - Mesk Padel Tarragona Gerard Virgili - Mesk Padel Tarragona 5ª Masculina
265 Albert Porta Alemany - CUB Toni Porta Prat - CUB 5ª Masculina
296 Francisco Javier Cabrera Zamorano - No Gabriel Burgueño Gamero - No 5ª Masculina
289 Albert Cano - Nautic Ruben Valenciano - No Federado 5ª Masculina
300 MARC MARCO BOLAÑOS - Play Cambrils Pau Recasens Carrillo - Lliure 5ª Masculina
204 Ricard Gàlvez Fàbregas - Independent Joan Barberà Bofarull - Independent 5ª Masculina
44 Robert Rey Miera - Reus Ploms Ildefons Puertas Pons - Tennis Salou 5ª Masculina
205 Marc Sagués Muñoz - ... Daniel Monge Zaragoza - ... 5ª Masculina
5 Gerard Cerrillo Clavijo - Tennis Salou H2o Josep Maria Velilla - No 5ª Masculina
38 Marc Cuevas Gallego - Tennis Salou H2O Jose Miguel Jiménez Pinar - Tennis Salou H2O 5ª Masculina
147 Alberto Ortega Sanchez - H2O Jordi Joan Serra Bertomeu - H2O 5ª Masculina
199 Joan Tovar Aloguin - Viding StJordi Pep Garcia Benavent - Viding StJordi 5ª Masculina
47 Jesús Ferron Martinez - Club Padel Maspassamaner Raúl Aragón Martín - Club Padel Maspassamaner 5ª Masculina
149 Nil Rodríguez Coll - Padel Cambrils Eloi Guasch Artero - Cub Sport 5ª Masculina
114 Jose Moreno Valenzuela - No Club Nauzet Jonay Palau Ascanio - H2o Club Tenis Salou 5ª Masculina
42 Ildefonso Puertas Rivera - Tennis Salou David Garcia Mira - Tennis Salou 5ª Masculina
6 Paco Pastor Espejo - CUB Eloi Mas Matamoros - CUB 5ª Masculina
20 Jose Fernandez Artacho - Ninguno Hugo Nuñez Del Prado - Ninguno 5ª Masculina
22 Jordi Salla - Global Padel Ivan Saura - Global Padel 5ª Masculina
108 Josep Ferreres Casas - Cap Xavier Pares Dalmau - Cap 5ª Masculina
158 Sergio Zalaya - Global Padel David Alcolea Ezquerra - Global Padel 5ª Masculina
135 Xavier Lopez - Ploms Alex Llamas - Ploms 5ª Masculina
27 Sebastian Ben Vázquez - Independiente José María Rosario Aguila - Independiente 5ª Masculina
140 Andrei De La Fuente Messina - Padel Cambrils Arman Ece Maeso - Padel Cambrils 5ª Masculina
129 Albert Vilà - H2O Tennis Salou Josep Font - H2O Tennis Salou 5ª Masculina
284 Júlia Martí Barceló - Tenis Salou H2O Nerea Bayo Martinez - Padel Colors 1ª Femenina
257 Laura Guillén Margalef - Global Padel Queralt Salvans Sanchez - Cub 1ª Femenina
163 Laura Foix Figuerola - CTT Sonia Mudarra Moreno - CTT 1ª Femenina
264 TERESA BENITO - Royal Tarraco CARMEN TORRES - Royal Tarraco 2ª Femenina
159 GEMMA GAYA - . MIRIAM FUEYO - . 2ª Femenina
249 Gemma Muñoz Gutierrez - Eurosport Esther Pérez Pous - Independent 2ª Femenina
111 Eva Maria Jiménez Velasco - Pàdel Cambrils Maria Lourdes Berbel - Monterols 2ª Femenina
23 NEREA CAÑADAS - TENNIS SALOU H2O CAROLINA PELLICER - TENNIS SALOU H2O 2ª Femenina
224 Carla De Alfonso - Pádel Set Cambrils Patr Granados - C.N.Reus Ploms 2ª Femenina
228 BEATRIZ DE LA CALZADA - Padel Cambrils CRISTINA ROSELLO - Padel Cambrils 2ª Femenina
45 Montse Canyadell Marc - CTT Nekane De La Hormaza Terreros - CTT 2ª Femenina
189 Aurea Gómez Mejias - CTT Blanca Ripoll Sole - CTT 2ª Femenina
298 Carla Álvarez Pujol - TPI Patricia Martín - Mass Passamaner 2ª Femenina
281 Maria Álvarez Aunòs - CTT Raquel Aunòs Gómez - CTT 2ª Femenina
286 Olga Barceló Pallarèsj - A Marian Margalef Llao - A 3ª Femenina
201 Katy Andrei - C T Salou Bea Arenas - C T Salou 3ª Femenina
120 Cristina Terrones Alvarez - Riudoms Alexandra Miquel Anguera - TPI 3ª Femenina
118 Patricia Carmona Sanchez - Estival Park Tais Guiu Serret - Estival Park 3ª Femenina
117 Miriam Garcia Domingo - TENNIS H2O Salou Miriam Gomez - Club De Pàdel Puigpelat 3ª Femenina
217 Andrea Paris Martinez De La Torre - Tenis Monterols Elena Martinez De La Torre Orriols - Tot Padel 3ª Femenina
116 Aina Porta Falguera - CUB Abril Campreciós Massagué - PADEL CAMBRILS 3ª Femenina
273 Montse Escriba - TPI Marta Cerdan - TPI 3ª Femenina
266 Montse Bretones - Padel Cambrils Maria Muñiz - Padel Cambrils 3ª Femenina
125 Dalia Acosta - Padel Puigpelat Maria Rosa Benedicto - PIV 3ª Femenina
209 ANALIA BURGUEÑO - R Deportiu Raquel Martinez - Padel Cambrils 3ª Femenina
162 Cristina Alonso Remirez - CPTRiudoms Aroa Gertrudix Prieto - CPTRiudoms 3ª Femenina
210 Lucía Romero - Tenis Salou H2O Judit Ferreres - Independiente 3ª Femenina
223 YOLANDA GIMENEZ MIRANDA - PLOMS MARTA MARTI BEL - MONTEROLS 3ª Femenina
215 Maeva Fernández Guardiola - Pádel Cambrils Laia Doménech Molné - Pádel Cambrils 3ª Femenina
197 Tonyi Molné Carballido - Tot Padel Paola Menceyra Alonso - Tot Padel 3ª Femenina
219 Maria Puig Garcia - Club Tennis Montblanc Nuri Segovia Ferrete - CPI VALLS 3ª Femenina
274 Sara Navarro Cebolla - . María Del Mar Ferrón Perez - Los Ploms 3ª Femenina
137 Aida Font Ferré - CN REUS PLOMS Maria Duarte Folha - C.D. RIUDOMS 3ª Femenina
258 Isabel Beltarn Gonzalo - 679574866 Cristina Poole Pascual - Tennis Tarragona 3ª Femenina
155 Sandra Masip Blanch - Tot Padel Yolanda Rabassa Navais - Tot Padel 4ª Femenina
35 Miriam Morales Mauri - Pádel Cambrils Clara Gallardo - Pádel Cambrils 4ª Femenina
216 Eva Cabré Masip - Tot Padel Sònia Mestre Bartra - Tot Padel 4ª Femenina
291 Maria Molina - Tenis Salou H2o Raquel Caceres - Tenis Salou H2o 4ª Femenina
25 Nerea Mansilla Cuesta - Club Tennis Salou Irene Pose Muñoz - Club Tennis Salou 4ª Femenina
233 Anna Tesouro - Golf Costa Daurada Marina Ramirez - Tdb 4ª Femenina
221 Xell Gibert Padrell - MésK Pàdel Aurea Martín Quintana - MésK Pàdel 4ª Femenina
32 Yolanda Rabassa Navais - TOT PADEL REUS SANDRA MASIP BLANCH - TOT PADEL REUS 4ª Femenina
236 Nur Ece Maeso - Pádel Cambrils Martina Vallve Matamoros - Pádel Cambrils 4ª Femenina
115 Rosana Valentín Castillo - Tot Padel Reus Marisa Lara Castillo - Reus Deportivo 4ª Femenina
157 Anna Claramonte Ortiz - Mésk Pàdel Carolina Gramajo - Mésk Pàdel 4ª Femenina
256 Maria Mayenco De La Torre - Meskpadel Eva Zafra Sanchez - Club Padel Vendrell 4ª Femenina
260 Judith Vularo Viladoms - Monterols Carmina Gassó Llaveria - Monterols 4ª Femenina
113 Sabina Van Haaften - Padel Tennis Costa Daurada Rebeca Martin - Tpi 4ª Femenina
248 Lorena García - CTR Monterols Carla Barroso - CTR Monterols 4ª Femenina
160 Carina Casas - Club Padel Tennis Riudoms Ana Macià - Padel X4 Reus 4ª Femenina
246 Toñi Ruiz Ruiz - Tot Padel Raquel Del Rey Ballesta - Tot Padel 4ª Femenina
283 Diana FAÚNDEZ - Catllar MERCE Pérez - Catllar 4ª Femenina
153 Gloria Calvo Aguirre - Tenis Salou Marina Calvo Aguirre - Tenis Salou 4ª Femenina
13 Roser Morros - H2O Esther Sagués - ... 5ª Femenina
121 Judit Virgili - Independiente Monica Justo Mas - Costa Dorada 5ª Femenina
211 Ana Espinosa - Tenis Salou H2O Cori Rubio - Tenis Salou H2O 5ª Femenina
29 Aina Pérez Sarramona - Club Tennis Salou H2O Inés Ben Avila - Global Padel Vila-seca 5ª Femenina
43 Carla Ortega Gonzalez - H2O Carol Gabaldon Diaz - H2O 5ª Femenina
180 Marta Vives Cusidó - Ninguno Fara Camacho Gutierrez - Club Tennis Salou H2O 5ª Femenina
104 Alexandra Rovira Pallejà - Tennis Salou H2O Ana Sevillano Arroyo - Club Tennis Salou H2O 5ª Femenina
Usamos cookies para ofrecer un servicio mejor. Si sigue navegando, consideramos que acepta su uso. OK | Más información